Datum objave: 20. travnja 2024.
Kategorija: Erasmus+

1. partnerski sastanak u sklopu Erasmus projekta “Exchanging Memories – Memory of the Earth”

U sklopu Erasmus projekta “Exchanging Memories – Memory of the Earth” učiteljice Tatjana Pešić – Ilijaš, Daniela Žižanović i Đurđica Miškulin posjetile su grad Brad u Rumunjskoj Transilvaniji.  Zajedno s  partnerima iz Portugala, Slovačke i Rumunjske  prisustvovale su  1. partnerskom sastanku  koji se održao od 8. do 11. travnja u Srednjoj školi  Liceul Teoretic “Avram Iancu” u  gradu Bradu u Rumunjskoj.

Priprema Erasmus grupe učenika za polazak u Tursku

Naši učenici Erasmus grupe i učitelji su srdačno dočekani u prostorima Turske agencije za suradnju i koordinaciju (TIKA Zagreb). Ove školske godine je po prvi puta ostvarena suradnja sa školom u Istanbulu te će naši učenici i troje učitelja dobiti priliku otputovati i...