Svi pravni akti na jednome mjestu

Klikom na znak plus (+) otvaraju se detaljnije informacije, a klikom na znak minus (-) smanjujete prikaz informacija.

Za detaljniji pregled potrebno je kliknuti na svaki blok koji vas vodi na posebnu stranicu.

PPI

Pravo na pristup informacijama – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Zakoni i propisi

Zakoni i podzakonski akti sve što se tiče obrazovanja možete pronaći na jednome mjestu – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Akti škole

Akti škole koje možete čitati ili preuzeti kao datoteku na svoj uređaj – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Natječaji i rezultati

Natječajima pristupate kao posebne objave, a na kraju stranice se nalaze rezultati natječaja u obliku datiteka koje možete pročitati ili ih preuzeti na svoj uređaj – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Javni pozivi

Svi javni pozivi će biti ovjavljeni kao dokumenti koje možete pročitati ili ih preuzeti kao datoteke na svoj uređaj – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Donacije

Sve donacije po godinama  – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Savjetovanje s javnošću

Dokumenti po godinama  – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Izvješća

Sva izvješća i ostale dokumente koji su važni, a ne možemo ih posebno razvrstati biti će objavljeni na posebnoj stranici kao datoteke – detaljnije kliknite na ovaj blok.

Službeni glasnik

Programi javnih potreba u osnovnoškolskom odgoju i obrazovanu Grada Zagreba po godinama – detaljnije kliknite na ovaj blok.