Datum objave: 15. travnja 2024.

7. mjesto na Državnom natjecanju iz njemačkog jezika

Obavještavamo vas s ponosom o postignuću našeg učenika Stipana Buklijaša na državnom natjecanju iz njemačkog jezika u Požegi od 10. -12. travnja 2024.

Stipan je osvojio 7. mjesto u konkurenciji izvrsnih talenata, što je rezultat njegove predanosti i rada. Čestitamo na izvanrednom uspjehu!

Čestitamo i njegovoj mentorici, Julijani Lepur, na izvanrednom angažmanu i podršci koju je pružila Stipanu u pripremi za natjecanje.

Ponosni smo na Stipanov uspjeh te se veselimo budućim dostignućima naših učenika.

Bravo, Stipane!

Uspjeh učenika na državnom natjecanju iz matematike

Održano je 65. državno natjecanje iz matematike u Vodicama od 22. do 24. travnja 2024. Našu školu predstavljao je Sven Šimek, učenik 6. b razreda sa mentoricom Jasenkom Parađiković. Zadatci su bili izazovni i zahtjevni tako da je Sven osvojio 19. mjesto među najboljim...