Datum objave: 29. veljače 2024.
Kategorija: Crtice iz škole

Predavanje o EU

U srijedu 28.02.2024. učenici 4. razreda u suradnji s gospođom Kosjenkom Dumančić, majkom učenika posjetili su Ekonomski fakultet u Zagrebu. Gospođa Dumančić učenicima je održala zanimljivo i interaktivno predavanje na temu Europske unije. Osim predavanja o Europskoj uniji učenici su imali priliku upoznati se s osnovnim ekonomskim pojmovima. Pored predavanja i pripremljenih aktivnosti učenici su obišli prostorije Ekonomskog fakulteta, a najviše su boravili u prostoru knjižnice gdje su vidjeli i aktualnu izložbu o turističkim i ekonomskim zanimljivostima o kineskoj kulturi. Vrlo ugodno i zanimljivo iskustvo za sve!

Članak napisala: Dina Batarilo, učiteljica razredne nastave

Svečana podjela svjedodžbi osmih razreda

Učenici osmih razreda su se prigodnim kratkim programom oprostili od naše škole. Zahvalili su se svim učiteljima i roditeljima na podršci tijekom svih ovih godina u osnovnoškolskim klupama. Ravnatelj Miroslav Klobučar je učenicima generacije uručio simbolične darove....