Datum objave: 27. svibnja 2024.

Upisi u srednje škole: započele prijave u sustav

Danas su započele prijave u sustav za upise u srednje škole. Ako već niste – prijavite se i provjerite svoje osobne podatke. Ako ima neispravnih podataka – javite se svom razredniku.
Također, od danas kandidati s teškoćama u razvoju mogu prijavljivati svoje programe u županijskim upravnim odjelima nadležnim za obrazovanje. Ako već niste, pribavite mišljenje Službe za profesionalno usmjerenje HZZ-a i krenite na prijavu programa. Programe možete prijavljivati do 14. lipnja.
Ako imate namjeru upisati razredni odjel za sportaše – iskažite interes za upis sportskih odjela. To radite na kartici Moji podaci tako što unesete sport, klub i mjesto u kojem ste trenirali. Iskaz interesa traje do 7. lipnja.
Kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja – krenula je registracija. Registracijom dobivate podatke za ulazak u sustav, a nakon što uđete u sustav, obavezno provjerite svoje osobne podatke.