Datum objave: 14. ožujka 2024.
Kategorija: Crtice iz škole

Ožujak – obilježavanje najvažnijih datuma

Učenici predmetne nastave su na satima informatike primijenili svoje znanje u radu u aplikaciji Canva te su uporabom svih njenih mogućnosti obilježili najvažnije dane u mjesecu ožujku. Na taj su način ponovili, ali i naučili nešto novo o svim najvažnijim datumima, a i ono najbitnije, kako koristiti tehnologiju i mogućnosti uređivanja postera/plakata kao i njihovo dijeljenje različitim načinima na zadano mjesto. Svoje su digitalne radove postavili u Padlet ploči te ih možete sve skupa pogledati – OVDJE.

Drugi dio radova, tj. datuma koje obilježavamo od 20.3. do 31.3. nalaze se OVDJE.

Svečana podjela svjedodžbi osmih razreda

Učenici osmih razreda su se prigodnim kratkim programom oprostili od naše škole. Zahvalili su se svim učiteljima i roditeljima na podršci tijekom svih ovih godina u osnovnoškolskim klupama. Ravnatelj Miroslav Klobučar je učenicima generacije uručio simbolične darove....