Datum objave: 23. ožujka 2024.

Pozvani učenici na državnu razinu natjecanja 2024

Pristigli su nam službeni rezultati i pozivi učenika koji su se bili plasirali na županijsku razinu natjecanja, a sada su pozvani i na sljedeću razinu natjecanja:

Vedran Marjanović (6.a) – mentor Danijel Forjan, učitelj informatike – učenik je ostvario 105/200 bodova u kategoriji LOGO te 164/200 bodova u kategoriji Primjena algoritama te je u obje kategorije pozvan na državnu razinu natjecanja koje će se održati u Vodicama od 9. do 12.4.2024.g.

Sven Šimek (6.b) – mentorica Jasenka Paradžiković, učiteljica matematike – učenik je ostvario 45 bodova (95 posto, tj. 10. mjesto) te je pozvan na državnu razinu natjecanja iz matematike koje će se održati u Vodicama od 22. do 24.4.2024.g.

Adriana Koštomaj (8.a) – mentorica Danijela Takač, učiteljica fizike i tehničke kulture – učenica je zauzela 14. mjesto na županijskoj razini natjecanja

Stipan Buklijaš (8.a) – mentorica Julijana Lepur, učiteljica njemačkog jezika – učenik je ostvario 1. mjesto na županijskom natjecanju te je pozvan na državnu razinu natjecanja iz njemačkog jezika koje će se održati u Požegi od 10. -12. 4. 2024.

Elias Noah Marčeta (8.b) – mentorica Julijana Lepur, učiteljica njemačkog jezika – učenik je ostvario 31. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika.

Vedran Marjanović (6.a) – mentorica Jasenka Paradžiković, učiteljica matematike – učenik je ostvario 40 bodova na županijskoj razini natjecanja (90 posto, tj. 29. mjesto) što nije bilo dovoljno za pozivanje na državnu razinu

Iskrene čestitke učenicima na uspjesima kao i njihovim učiteljima mentorima!

Uspjeh učenika na državnom natjecanju iz matematike

Održano je 65. državno natjecanje iz matematike u Vodicama od 22. do 24. travnja 2024. Našu školu predstavljao je Sven Šimek, učenik 6. b razreda sa mentoricom Jasenkom Parađiković. Zadatci su bili izazovni i zahtjevni tako da je Sven osvojio 19. mjesto među najboljim...