Datum objave: 30. kolovoza 2023.
Kategorija: Obavijesti

Prvi dan nastave

Dragi učenici i roditelji,

vjerujemo da ste se dobro odmorili i da ste spremni za novu školsku godinu.

Nastava u novoj školskoj godini počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023.

Učenici dolaze 10-tak minuta prije početka nastave, pred glavni ulaz škole. Raspored zvonjenja možete pronaći na OVOJ poveznici.

Svi učenici od 2. do 8. razreda dolaze u školu u 8:00h, dok će učenike petih razreda ispred škole dočekati njihovi razrednici te će se zajedno s njima u 8:10h zaputiti prema njihovim učionicama.

Za učenike prvih razreda je organizirana priredba za dobrodošlicu koja počinje u 10:00 sati.

Podsjećamo da je potrebno sa sobom ponijeti i školsku torbu zbog udžbenika koje će učenici dobiti.

Sve najvažnije informacije o organizaciji rada će učenici dobiti na prvim satima razrednika taj dan.

U ime našeg ravnatelja, svih učitelja, učiteljica te stručne službe vam želimo uspješnu i vedru nastavnu godinu.

Bring your friend!

Poštovani roditelji i učenici,  u sklopu izvanškolske aktivnosti pripremili smo za Vas akciju koja se zove BRING YOUR FRIEND! Riječ je o probnom plesnom HIP-HOP treningu koji će se održati u PONEDJELJAK 14.10. od 18h do 19h u vašoj školskoj sportskoj dvorani. Ovim...

/Copyright by Osnovna škola Pantovčak/ Skip to content