Datum objave: 5. listopada 2024.
Kategorija: Vijesti

Sretan Svjetski dan učitelja!

Danas, 5. listopada, obilježavamo Svjetski dan učitelja, dan kada slavimo i odajemo priznanje svim učiteljima i nastavnicima za njihov neprocjenjiv doprinos obrazovanju i razvoju društva. Ovaj dan, koji je proglasio UNESCO 1994. godine, podsjeća nas na važnost i utjecaj učitelja na živote učenika i širu zajednicu.

Svjetski dan učitelja pruža nam priliku da istaknemo koliko je rad učitelja ključan za budućnost naših generacija. Učitelji su ti koji oblikuju mlade umove, potiču znatiželju i ljubav prema učenju te pripremaju učenike za izazove budućnosti. Njihova predanost, strpljenje i stručnost zaslužuju naše najveće poštovanje i zahvalnost.

U našoj školi, učitelji svakodnevno rade na stvaranju poticajnog i sigurnog okruženja za učenje. Njihova posvećenost i trud čine našu školu mjestom gdje se svaki učenik može razvijati i ostvariti svoj puni potencijal.

Zahvalimo našim učiteljima na njihovom predanom radu i podržimo ih u njihovoj misiji obrazovanja budućih generacija.

Svim učiteljima želimo sretan njihov dan i puno uspjeha u daljnjem radu!

Osmi razredi na terenskoj nastavi u Vukovaru

Učenici osmih razreda Osnovne škole Pantovčak proveli su dva dana u Vukovaru, gradu bogate povijesti i simbolu hrvatske borbe za slobodu. Tijekom svog posjeta, učenici su imali priliku posjetiti nekoliko značajnih mjesta koja su ih duboko dirnula i ostavila snažan...

/Copyright by Osnovna škola Pantovčak/ Skip to content